Centrum Kultury Zamek

- strona główna

Wyniki I etapu - WSPÓŁDZIAŁANIE W KULTURZE 2018

Posiedzenie komisji konkursowej w składzie:
Katarzyna Chajbos,
Marta Kosińska,
Karolina Sikorska,
Sylwia Szykowna,
Bartosz Wiśniewski
odbyło się w dniu 3.03.2018 w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
 
Komisja konkursowa w drodze głosowania wybrała 39 projektów, które przechodzą do II etapu konkursu „Współdziałanie w kulturze“ (kolejność alfabetyczna):
 
1. Bednarz Aleksandra “Animatyka”
 
2. Berkowski Marek “Zrób film!”
 
3. Binięda Benigna “Zagrajmy to razem”
 
4. Bloch Karolina “Karty historii z Cmentarza Lapidarium w Orzeszkowie”
 
5. Bobrowska Małgorzata “Warsztat demokracji”
 
6. Bogucka Katarzyna “Cudowni Pomocni”
 
7. Brdyś Aneta “Wspieranie poprzez Twórcze Relacje „Każde dziecko jest artystą. Wyzwaniem jest pozostać artystą, kiedy się już dorośnie” – Pablo Picasso”
 
8. Buchnajzer Józef “Mój pejzaż dźwiękowy.”
 
9. Chatłas Ewelina, Majerowski Karol “Potańcówki Wielkopolskie”
 
10. Chlebowska Agnieszka, Piórkowska Paulina, Szaefer Małgorzata “Blisko, najbliżej jak się da. O.o?! czyli O outsiderach i outsiderkach.”
 
11. Czerniejewska Izabela “Cudzoziemcy w Wielkopolsce”
 
12. Czubała Sylwia “nie.letnie protesty”
 
13. Elsner-Straszak Agata “Teatr chodzi ulicą - cykl warsztatów teatralnych, zakończonych krótkimi happeningami w Wolsztynie”
 
14. Frąszczak Elżbieta “Pełnosprawni w kulturze, pełnosprawni w społeczeństwie.”
 
15. Głodek Anna “Kobieta to brzmi dumnie”
 
16. Gołębiowska Agnieszka, Kruczkowski Damian “Klucze tożsamości”
 
17. Grobelna Dorota “ĆWICZENIA Z GŁOSU OPORU W 100LECIE GŁOSU KOBIET”
 
18. Janas Malwina, Mucha Małgorzata “Kapsuła Młodości”
 
19. Jasińska Sabina “Koronczarki z bajki"
 
20. Karalus-Kuszczak Marta “ODŁĄCZ SIĘ - POŁĄCZ SIĘ”
 
21. Kierzkowska Edyta “Ocalić od zapomnienia...”
 
22. Kondratowicz-Krasińska Anna “RÓWNOŚĆ RÓŻNOŚCI”
 
23. Książkiewicz Bernadeta “Ja ok. Ty ok.”
 
24. Kuroszczyk Marta “Odnaleźć siebie - poszukiwanie tożsamości na tle granic własnego miasta.”
 
25. Kwaśniewska Magdalena “Zrywa-My się na Ogród”
 
26. Michalak Piotr “Hip hopem w kulturę”
 
27. Mistrzak Kinga “Apteczka Twórcej Pomocy”
 
28. Poszwa Wiktoria  “Witaj”
 
29. Prądzyńska Barbara “Wildeckie kobiety - spotkanie międzypokoleniowe.”
 
30. Robaszkiewicz Magda “#gniezNOW Fotosocjologia Gniezna”
 
31. Straszak Marek “See the Sound - warsztaty z animacji poklatkowej”
 
32. Strzelkowska Katarzyna “Warsztaty pisarskie „Obok mnie”
 
33. Sulewska Małgorzata “Artystyczne biwakowanie - sztuki kreowanie.”
 
34. Szewciów Magda “Re:wers - herstoryczne mapowanie przestrzeni”
 
35. Szpot Radosław “Senior i Przedszkolak w jednym rytmie”
 
36. Tereszkiewicz Grzegorz “Młodzieżowy KARnet kultury”
 
37. Tomczak Ewa “zaprojektuj to! nowa przestrzeń w szkole”
 
38. Wasilkiewicz Kamil “Mała rzecz w wielkiej sprawie”
 
39. Ziętek Maria ,,RAZEM z ......Babcina akademia"
 
Autorki/Autorzy projektów zobowiązani są do wzięcia udziału w minimum jednym bezpłatnym warsztacie z zakresu edukacji kulturowej organizowanych przez Centrum Praktyk Edukacyjnych (o terminach poinformujemy wkrótce).

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI